Trešdiena, 2024. gada 24. jūlijs
Vārda diena : Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne

Tas nav tikai vīns - tās ir emocijas!

09.11.2023 Alise Kruglauža, foto no Sandra Laizāna personīgā arhīva

SANDRIS LAIZĀNS ir tērvetnieks, kurš skaistajā pagastā ir dzimis un uzaudzis. Turpat nodarbojas ar mazo uzņēmējdarbību un plašāk ir pazīstams kā vīndaris no «Tērvetes vīniem». Ģimenes uzņēmums nodarbojas ar ogu audzēšanu, to pārstrādi un vīna gatavošanu, kā arī laipni pie sevis uzņem viesus, tādējādi attīstot Latvijā pēdējos gados īpašu popularitāti ieguvušo konceptu - ražojošu apskates saimniecību.  

{longHTML}

Viena pusstunda gadā savai veselībai

09.11.2023 Anita Banziņa, foto no Ivetas Muzikantes albuma

Nepilnā stundā, ko  ārstei ginekoloģei  IVETAI MUZIKANTEI atņēmu no viņas laika, interviju pārtrauca vairāki telefona zvani. Pacientu pieņemšanas laiks privātpraksē gan bija beidzies, bet darbs, kā noprotams, gan vēl nē. - Sazināsimies nedaudz vēlāk! - katrai zvanītājai teica daktere. 

{longHTML}

Radošo talantu parāde Kaķeniekos

06.11.2023 Inta Balčūna

4. novembris bija svētku diena Annenieku attīstības biedrībā. Kaķenieku tautas namā notika pasākums «Kaimiņpagastu radošo talantu parāde». Ar Dobeles novada domes un kultūras pārvaldes atbalstu tika īstenots pavasarī iecerētais projekts, lai apzinātu triju kaimiņpagastu – Annenieku, Bikstu un Zebrenes  - radošos ļaudis – rokdarbniekus, amatniekus, māksliniekus, literātus, organizētu vērienīgu darbu izstādi un pašdarbnieku koncertu.

{longHTML}

Zemnieki grib rast skaidrību par lauksaimniecības nākotni

06.11.2023 Sandra Leitāne

Vairāk nekā 700 zemnieku no visas Latvijas 2. novembrī mēroja ceļu uz Tukuma novada Slampes kultūras pili, lai tiktos ar zemkopības ministru, Lauku atbalsta dienesta (LAD) vadītāju un citiem ierēdņiem.

{longHTML}

Bukaišu aleja turas arī pēc vētras

06.11.2023 Anita Banziņa

 Starp Latvijas 13 aizsargājamām alejām, ko divu gadu laikā Dabas aizsardzības pārvaldes uzdevumā ir sakopuši arboristi, ir arī Bukaišu aleja. 

{longHTML}

Baznīca, kas vieno cauri laikam

06.11.2023 Annija Brahmane, Daiņa Bušmaņa foto

Sestdien, 4. novembrī, Lielauces tautas namā izskanēja priekšlasījums «Lielauces baznīcas kultūrvēsturiskā nozīme» un četri kādreiz Lielauces baznīcā dziedāti korāļi. 

{longHTML}

Bibliotekārs mūsdienās ir «universālais kareivis»

02.11.2023 Alise Kruglauža

MARUTA PĒTERSONE ir Aizstrautnieku bibliotēkas vadītāja un šajā amatā strādā nepilnu pusgadu. Dobeles pagastā viņa ar ģimeni sāka dzīvot 2018. gadā, jo šī ir vīra dzimtas vieta.

{longHTML}

Ja vajag dziesmu, tā jāsacer pašai

02.11.2023 Anita Banziņa

Pagājušonedēļ bērnudārzā «Zvaniņš» dzīvespriecīgi skanēja dziesmas - te tika svinēti muzikālās audzinātājas ELITAS JAKUŠINAS jaunā diska «Visi desmit» atvēršanas svētki. Šis pēc skaita ir jau ceturtais disks ar 20 dziesmām un 20 fonogrammām. Seši bērnu dziesmu krājumi «Tikai Tev», «Kaķpēdiņas», «Brīnumdaris», «Mīļajam draudziņam», «Dziesmu raibumiņi», «Kā tas nākas», četri dziesmu diski un pavisam kopā ap 300 sacerētu bērnu dziesmu. Iespaidīgi! Tāds ir Elitas dziesmu pūrs. 

{longHTML}

Zupas par brīvu pietiks visiem senioriem

02.11.2023 Indra Cehanoviča

Uzņēmējs, SIA «M&B Brigzna» vadītājs, «Sprīdīšu kulinārijas veikala» Dobelē un kafejnīcas «Sprīdīši» Tērvetē saimnieks Mārtiņš Brigzna.

{longHTML}

Beatei Jansonei - sudrabs Baltijas komandu čempionātā krosā

30.10.2023 Skaidrīte Velberga

28. oktobrī Igaunijas pilsētā Jarvakadi notika šīs sezonas pēdējās sacensības - Baltijas komandu čempionāts krosā.

{longHTML}