Pirmdiena, 2023. gada 2. oktobris
Vārda diena : Ilma, Skaidris

Pagasta svētki Krimūnās un Penkulē aizvadīti godam

12.06.2023 Alises Kruglaužas teksts un foto.

Šogad Krimūnu pagasta svētki «Par prieku sev» norisinājās triju dienu garumā. 8. jūnijā Krimūnās viesojās aktrise Agnese Zeltiņa, kura iedvesmas pilnā vakara cēlienā stāstīja «Kā izdzīvot sevi», savukārt 9. jūnijā Stand-up komiķis Maksims Trivaškevičs smīdināja publiku priekšnesumā «Stāstīšu jokus».  Pulksten deviņos vakarā ikviens piedzīvojumu meklētājs, līdzi ņemot lukturīti, varēja piedalīties «Nakts šķēršļu trasē».

{longHTML}

Man ir gods būt noderīgai!

08.06.2023 Alises kruglaužas teksts un foto.

NATĀLIJA KURNOSOVA, Dobeles invalīdu biedrības vadītāja no šī gada 20. aprīļa
Ir tāds teiciens - nevaru jūs iepriecināt, man iet labi! Tā patiešām ir. Jūtos labi, esmu savā vietā un ar visu esmu apmierināta. Gribu justies un būt vajadzīga un pavadīt savus labākos gadus, strādājot darbā, kas mani priecē.

{longHTML}

Darbs klātienē ir panākumu atslēga

08.06.2023 Alises Kruglaužas teksts un foto.

SANITA GRIBUSTE ir nākusi no Auces, kādu laiku dzīvojusi Dobelē, taču tagad nu jau astoņus gadus dzīvo pēc viņas vārdiem visskaistākajā - Krimūnu - pagastā. Brīvais laiks tiek pavadīts, veicot dārza darbus, pļaujot zāli un rosoties siltumnīcā. Ceļojumu aģentūras «SANITA G» direktorei ļoti patīk sakopta un skaista vide sev apkārt, taču viņas ikdiena aizrit, strādājot ceļojumu aģenta profesijā - plānojot ceļojumu galamērķus saviem klientiem.

{longHTML}

Krāšņi un daudzveidīgi aizvadīti Dobeles svētki

05.06.2023 Indras Cehanovičas teksts un foto.

Kā zināms, Dobeles pilsētas svētki ar dažādām sportiskām aktivitātēm aizsākās jau piektdien un turpinājās vēl svētdien, bet, nenoliedzami, to kulminācija bija sestdien, kad notika gan pagājušā gadā dzimušo mazo novadnieku godināšana, gan svētku gājiens un varēja vārda tiešā nozīmē izbaudīt novada garšu īpašā Garšu skvērā.

{longHTML}

Lieli un mazi stiprinieki mērojās spēkiem

05.06.2023 Alises Kruglaužas teksts un foto.

Stāvlaukumā pie Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas norisinājās galvenās sporta aktivitātes.Visas dienas garumā par spēcīgākā titulu «Dobeles Dzirnavnieka» spēkavīru sacensību Ukrainas un Baltijas valstu draudzības kausā cīnījās gan mūsu pašu stiprinieki, gan ciemiņi.

{longHTML}

Darbu sākusi «Astarte-Nafta» jauna koncepta degvielas uzpildes stacija

05.06.2023 Sarmītes Rones teksts un foto.

Jūnijā Tērvetē, krustojumā, kur satiekas ceļi uz Dobeli, Bausku, Jelgavu un Lietuvas pierobežu, svinīgos apstākļos tika atklāta rekonstruētā «Astarte-Nafta» jauna koncepta degvielas uzpildes stacija.

{longHTML}

No maza stūrīša līdz savai darbnīcai

29.05.2023 Alises Kruglaužas tektes, foto no Beatrises Kaktiņas personīgā arhīva

   Keramiķa darbā jārēķinās ar fizisku roku darbu, tāpat darba vidē ir putekļi, kas rodas gan no materiāliem, gan apstrādājot priekšmetus, taču visam pāri ir skaistais gala rezultāts, kas priecē ne vienu vien acu pāri. BEATRISE KAKTIŅA ir keramiķe, kura dzīvo Jaunbērzē nepilnu gadu, taču daudzi novadnieki viņu ir iepazinuši meistarklasēs, kas norisinājušās sadarbībā ar vairākām bibliotēkām.

{longHTML}

Pieņemšanā pie čempioniem

29.05.2023 Sarmītes Rones foto un teksts.

   Vai jums bieži gadās tikties ar čempioniem? Man – noteikti nē. Tāpēc  nekādi nevaru laist garām izdevību vienā reizē sastapt veselus piecus, turklāt – dzīvojošus vienuviet, dobelnieku Ineses un Alda Cīruļu mājās. To, ka Ineses aizraušanās un dzīves piepildījums ir suņi, zina daudzi: gan personīgajā saskarsmē, gan no skaistajiem fotoattēliem sociālajos tīklos, kur viņas mīluļi redzami, lepojamies ar augstiem tituliem, kas iegūti starptautiskajās izstādēs. Sajūtos gluži kā augstmaņu pieņemšanā: pie vārtiem ar rējieniem sagaida Bernolli Brigita Salomeya un Melisa Lilagarten Bernstein, gaitenī cēli pretī panāk Armani Smiltynes Trisspalvis, turpat ir arī senori - Perita un Bärry von Drachenhimmel. Vārdus noteikti neiegaumēšu, un mājinieki ikdienā viņus visos trijos arī nedēvē, bet par to – nedaudz vēlāk.

{longHTML}

Viesu nams ar īpašām pievienotajām vērtībām

29.05.2023 IndrasCehanovičas foto un teksts.

  Pašā Dobeles centrā esošais viesu nams «Pilsētas Māja» pirmos viesus uzņēma vēl 2018. gadā. Kopš tā laika uzņēmums ir tikai attīstījies, radot viesu namam jaunas «pievienotās vērtības», gan paplašinot savu piedāvājumu un pērn atverot arī divus apartamentus, ko piedāvā īrei, gan ieviešot pilsētā jaunas tradīcijas, proti, dienas nometņu rīkošanu bērniem, un iedibinot kopīgu Pagalma svētku svinēšanu, kas, starp citu, notiks arī šajā svētdienā. Šopavasar realizēta vēl viena iecere par īpašu apģērbu un aksesuāru kolekciju, kuru rotā oriģināli saukļi, popularizējot Dobeles ceriņus. «Zemgale» mēģināja noskaidrot, kur «Pilsētas Mājas» saimniece ANDA TIVČA smeļas daudzās idejas.

{longHTML}

Uz darbu joprojām dodos ar prieku

25.05.2023 AnitasBanziņas teksts, foto no Edītes Kaufmanes fotoalbuma.

   Šovakar Dobeles Ceriņu dārzā jau 20. reizi izskanēs klasiskās mūzikas koncerts. Latvijā un kaimiņvalsīs par unikālu to ir padarījis neparastais koncerta formāts - augstvērtīgs muzikālais izpildījums apvienojumā ar ziedošo ceriņu kupenām.

{longHTML}
1 ... 5678910111213 ... 380