Pirmdiena, 2022. gada 3. oktobris
Vārda diena : Elza, Ilizana

 

Vieglatlētu panākumi Baltijas valstu čempionātā

09.03.2022 Ievas Laizānes teksts/foto no Dobeles Sporta skolas arhīva

   Divas dienas, piektdien un sestdien, Valmieras Jāņa Daliņa stadiona Vieglatlētikas manēžā notika ziemas sezonas svarīgākās sacensības junioriem (U20) un jauniešiem (U18). «Zemgali» informēja Dobeles sporta skolas trenere SKAIDRĪTE VELBERGA par mūsu jauno vieglatlētu panākumiem Baltijas valstu čempionātā.

Pirmo reizi Baltijas valstu čempionātā Latvijas izlases sastāvā startēja trīs Dobeles novada sportisti – juniore Patrīcija Grosberga, kā arī jaunieši Matīss Jansons un Markss Šteinerts. Mūsu sportisti iepriecināja gan ar izcīnītām vietām, gan sasniegtiem rezultātiem.

Pārtikas ražotāji nosūta uz Ukrainu pārtikas produktus

09.03.2022 Ievas Laizānes teksts Reičelas Āboliņas foto

   Atsaucoties Zemkopības ministrijas (ZM) aicinājumam, Latvijas pārtikas ražotāji pauduši gatavību nosūtīt uz Ukrainu vairākus desmitus tonnu pārtikas produktus.

Zemkopības ministrs Kaspars Gerhards: – Kopš Krievijas karaspēka iebrukuma Ukrainā Zemkopības ministrija ir uzrunājusi Latvijas pārtikas ražotājus, aicinot tos sniegt atbalstu Ukrainai. Mūsu aicinājumam atsaukušies vairāki lielie pārtikas ražotāji, kas pauduši gatavību, tiklīdz tas ir iespējams, nosūtīt uz Ukrainu vairākus desmitus tonnu pārtikas produktu – putraimus, makaronus, miltus, konservus, kā arī sulas un dzeramo ūdeni, olas un citu pārtiku. Latvija turpinās sniegt atbalstu Ukrainai tās cīņā par savas valsts neatkarību visos mums pieejamos veidos.

Klāt palodžu “zaļošanas” jeb sējas laika “trakums”

07.03.2022 Indra Cehanoviča

   Ar katru dienu aizvien vairāk tuvojoties pavasarim, un, biežāk spīdot saulītei, daudziem skatieni sāk vērsties mazdārziņu virzienā. To labi var manīt arī veikalos, kuru piedāvājumos ir dažādas ziedu un dārzeņu sēklas – pircēju tajos šajā laikā netrūkst. Jau daudzu gadu garumā Dobelē viena no dārzkopības entuziastu iecienītākajām vietām, kur iegādāties sēklas un sīpolus, ir SIA “ANEMONE S” veikaliņš “Puķu bode” pašā pilsētas centrā. “Zemgale” tajā iegriezās, lai noskaidrotu, kādas ir šīs sezonas “modes tendences” dārzkopju vidū.

 

 

123


LAIKRAKSTU VAR IEGĀDĀTIES ARĪ CITOS TIRZNIECĪBAS PUNKTOS DOBELĒ:
SIA DOBELES PB VEIKALĀ BRĪVĪBAS IELĀ 58, SIA "LŪCIJA" (Circle K)   
UZ SĀKUMU