Ceturtdiena, 2019. gada 14. novembris            Vārda diena : Fricis, Vikentijs

Atzīmēja 26. Starptautisko invalīdu dienu

    Aizvakar Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas telpās kopā pulcējās Dobeles novada iedzīvotāji ar īpašām vajadzībām. Viņi sanāca, lai atzīmētu ikgadēju pasākumu – Starptautisko invalīdu dienu. To kopš 1993. gada pasaulē atzīmē 3. decembrī.

Par norisi plašāk lasiet piektdienas avīzē.

06.12.2018

Ziemassvētku dāvanā lifts

Aizvakar Dobeles novada Sociālā dienesta grupu dzīvokļu mājā bija priecīgs notikums. Ir noslēgušies būvniecības darbi nelielajai nama piebūvei, kas bija nepieciešama, lai cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem nodrošinātu ērtāku pakalpojuma pieejamību. Vairāk lasiet 7. decembrī.06.12.2018

Līgums par sporta zāles būvniecību parakstīts

    Otrdien, piedaloties Dobeles novada domes priekšsēdētājam Andrejam Spridzānam, būvnieku un atbildīgo speciālistu pārstāvjiem, Dobeles novada pašvaldībā tika parakstīts līgums par Dobeles Sākumskolas sporta zāles būvniecību Dainu ielā 8.
Pirms parakstu uzlikšanas tik nozīmīgajam un ilgi gaidītajam dokumentam, pašvaldības projektu vadītāja Kristīne Ūdre plašāk informēja par plānoti ieceri. Vairāk lasiet piektdien.

06.12.2018

Drošākais uzņēmuma autoparks – SIA “Dobeles autobusu parks

    Atbildīga attieksme pret darbiniekiem, autovadītāju labsajūtas un prasmju vairošana un stresa faktoru mazināšana līdz ar pastāvīgu autoparka tehniskā stāvokļa uzlabošanu – tās ir Latvijas uzņēmumu autoparku «zelta» īpašības, liecina gada balvas «Drošākais uzņēmuma autoparks 2018» rezultāti.06.12.2018

Svētku egle jau mirdz


   Nedēļas nogalē visos trijos mūspuses novados notika Ziemassvētku ieskandināšanas pasākumi, aicinot iedzīvotājus uz kopīgu svētku rotas – Ziemassvētku egles iedegšanu.

«Zemgale» ielūkojās pasākumā, kas sestdienas pievakarē notika Dobelē. Uz sarīkojumu vēsturiskajā Tirgus laukumā bija pulcējušies vairāki simti iedzīvotāju. Lieli un mazi baudīja svētku atmosfēru, spītējot salam.

06.12.2018

Simtgade aprit arī Valsts policijai

    5. decembrī savas profesijas 100. dzimšanas dienu atzīmēja Valsts policija (VP). Arī VP Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Dobeles iecirkņa darbinieki pulcējās kopā, lai savā lokā suminātu labākos darbiniekus un teiktu paldies sadarbības partneriem. Vairāk lasiet ceturtdien.06.12.2018

Uguns izposta ģimenes mājas

   
Pirmdien pulksten 12.26 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Kroņauci. Dobeles un Elejas ugunsdzēsēji devās uz notikuma vietu, kur jau ar atklātu liesmu dega vienstāva dzīvojamā māja 90 m2 platībā. Ugunsgrēka dzēšanas darbos iesaistījās arī Tērvetes brīvprātīgo ugunsdzēsēju komanda. Diemžēl iepriekšminētā traģēdija mūspusē nebija vienīgā. Pirmdienas vakarā pulksten 22.06, VUGD saņēma informāciju, ka Zebrenes pagastā deg dzīvojamā māja. Par abām traģēdijām lasiet 6. decembrī.06.12.2018

Ar ko aizraujas mūspuses likumsargi?


Gatavojoties Valsts policijas 100. dzimšanas dienai, «Zemgales» redakcija kopā ar Zemgales reģiona pārvaldes Dobeles iecirkni īstenoja projektu, aicinot policijas darbiniekus mūsu lasītājiem pastāstīt par saviem vaļaspriekiem.

Ceturtdienas «Zemgalē» lasiet par Dobeles iecirkņa priekšnieka Aigara Bites, Kārtības policijas nodaļas priekšnieces Mudītes Slokas, Kriminālpolicijas nodaļas inspektores Sigitas Barkovas un Satiksmes uzraudzības rotas jaunākā inspektora Vara Caunes vaļaspriekiem. Sakām paldies policijas darbiniekiem par atklātību un uzticēšanos un novēlam labu veselību un panākumus nākamajā simtgadē!

06.12.2018

Ir lietas, ko neaizmirst

    Zebrenieci SKAIDRĪTI DANCI valsts simtgadē sagaidīja kāds ļoti īpašs notikums. Viņa 17. novembrī devās uz Rīgas pili, kur saņēma piektās šķiras Viestura ordeni un tika iecelta par šā ordeņa kavalieri. Saruna ar Skaidrīti Danci aizritēja viņas mājās, kur viņa pavadījusi 51 gadu. Tomēr sievietes dzīvē nekas nav bijis vienkārši. Sarunas laikā atklājas daudz senu dvēselisku ievainojumu, taču stiprs gars. Skaidrīte Dance piedzīvojusi prātam neaptveramas lietas un pēc pastāstītā pati vien noteica: «Jābrīnās, ka viens cilvēks to visu var izdzīvot.»23.11.2018

Godināja auceniekus


   Par godu Latvijas Republikas proklamēšanas simtgadei aizvadītajā svētdienā Auces novada Kultūras centrā svinīgā sarīkojumā pulcējās Auces novada ļaudis un viesi, lai īpaši suminātu cilvēkus, kuru paveiktais un nenogurstošais darba spars var kļūt par piemēru ikvienam, lai novads kļūtu vēl labāks.

20.11.2018
1 ... 34567891011 ... 330